مهاجرت به دانمارک

شرایط و روش های مهاجرت به دانمارک

بصورت معمول افرادی که بدنبال رفاه اجتماعی و زندگی آرام هستند تصمیم بر مهاجرت به دانمارک گرفته و تمامی راه های ممکن را مورد بررسی قرار داده و برترین روش را انتخاب می کنند.

1- ویزای توریستی کشور دانمارک :

یکی از روش های ورود به کشور دانمارک، اخذ ویزای توریستی می باشد. بصورت کلی افراد از ویزای توریستی بعنوان ویزای کوتاه مدت برای سپری کردن یک مدت مشخص در کشور دانمارک استفاده می کنند.
برای اخذ ویزای توریستی، فرد متقاضی باید مدارکی را ارائه دهد که نشان دهنده برگشت به کشور مبداء است و در همین راستا سفارت و یا آفیسر را متقاعد کند.
با توجه به قرار گیری کشور دانمارک در محدوده شینگن، شرایط و مدارک برای اخذ ویزای دانمارک همانند سایر کشورهای شینگن می باشد و برای ورود به این کشور، نیاز به اخذ ویزای شینگن است.

2- ویزای کار کشور دانمارک :

برای کسب ویزای کار در کشور دانمارک، نیازمند دعوت نامه کاری از یک کار فرمای دانمارکی می باشید. شرط لازم الجرای برای دریافت دعوت نامه، به مدت 3 هفته تا 3 ماه شغل مورد نظر در کشور دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر شخص مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده و در محدوده مورد بررسی قرار می گیرد. ویزای کار یکی از سخت ترین روش های مهاجرت به دانمارک می باشد که افراد در صورت احراز شرایط مورد نظر می توانند برای این پروسه مهاجرتی اقدام نمایند.

مهاجرت به دانمارک

/ 0 نظر / 18 بازدید